Dołącz do nas

Polskie Stowarzyszenie Energetyki Słonecznej jest organizacją, zrzeszającą ludzi, których celem jest rozwój w naszym kraju energetyki słonecznej. Wierzymy, że ta najczystsza i najbardziej bezpieczna dla ludzi i środowiska naturalnego forma pozyskiwania energii elektrycznej może być także znaczącym źródłem wytwórczym energii elektrycznej w Polsce.

W ramach naszej dotychczasowej działalności przedstawiciele Stowarzyszenia wielokrotnie spotykali się z parlamentarzystami, liderami różnych opcji politycznych oraz decydentami
Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz Urzędu Regulacji Energetyki. Podczas tych spotkań aktywnie promowaliśmy fotowoltaikę oraz wspieraliśmy jej dalszy rozwój poprzez przyjęcie korzystnych rozwiązań prawnych. Stowarzyszenie jest zaangażowane w wiele kluczowych działań.

Obecnie członkami Stowarzyszenia są przedstawiciele jednych z największych podmiotów funkcjonujących na polskim rynku fotowoltaicznym (m.in. R.Power, Nomad Electric, Edison Energia, Quanta Energy). Ponieważ uważamy, że największe efekty dla rozwoju branży słonecznej w Polsce może przynieść wspólne i zdecydowane działanie możliwe dużej ilości zaangażowanych w nią podmiotów chcielibyśmy zaprosić Państwa do wstąpienia
w szeregi naszego Stowarzyszenia. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą propozycją prosimy o kontakt ze Stowarzyszeniem.

Formy członkostwa od 1.09.2021

Aktywna
Dającą prawo do konsultacji dotyczących rocznych planów działań PSES oraz opiniowania wybranych pism kierowanych do instytucji publicznych. W sprawie wysokości składki prosimy o kontakt z przedstawicielami PSES.

Zwyczajna
Dającą prawo do uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych lub wspieranych przez Stowarzyszenie. W sprawie wysokości składki prosimy o kontakt z przedstawicielami PSES.

Wspierająca
Forma członkowska możliwa jedynie dla osób, które wstąpiły do PSES przed 01.09.2021

Członkowie

Poznaj Członków Polskiego Stowarzyszenia
Energetyki Słonecznej

Członkostwo

Dołącz do PSES

Możesz to zrobić na 2 sposoby:

Sposób 1
Wypełnij formularz rejestracyjny – skontaktujemy się z Tobą, udzielimy dodatkowych informacji oraz przeprowadzimy Cię przez deklaracje członkostwa PSES.


  Sposób 2
  Wyślij deklaracje członkostwa PSES mailem na adres e-mail info@pses.org.pl.
  Pobierz deklarację członkowską PSES

  PDF
  WORD

  Proces przystąpienia do członkostwa PSES trwa do 14 dni roboczych.

  Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo:
  +48 501 345 126
  info@pses.org.pl